all right reserved © 2014       Projekt i wykonanie Agencja interaktywna

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

YACHT CLUB TIFFI

 

YACHT CLUB TIFFI

Położony nad jeziorem Ukiel  YachtClub Tiffi oferuje eleganckie pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i łazienką. Obiekt ten dysponuje własnym molo, a od plaży miejskiej dzieli go zaledwie 300 metrów. Pokoje w obiekcie Tiffi są nowocześnie urządzone i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem. Doskonałym miejscem na relaks jest taras z pięknym widokiem na jezioro. Restauracja w obiekcie Tiffi zaprasza na dania kuchni śródziemnomorskiej. YachtClub oferuje bezpłatny parking, a zaledwie 4 km dzielą go od głównego dworca kolejowego w Olsztynie. Ruiny zamku krzyżackiego znajdują się w odległości 1,7 km od obiektu. To jest idealne miejsce na wypoczynek.

 

Odpowiednia atmosfera i klimat tego miejsca sprawia, że klient zawsze powraca do tego hotelu. Każda strefa wyposażona jest w niezależnie sterowany system nagłaśniający, od sal restauracyjnych, poprzez ciągi komunikacyjne, toalety, sale konferencyjną na piętrze, czy zewnętrzne tarasy. Wszędzie tam ważny jest odpowiedni dźwięk, specjalnie dobrana muzyka, która tworzy niezapomnianą atmosferę tego miejsca.

Zastosowane systemy głośnikowe to Bose FreeSpace 3 zamontowane w sufitach sal restauracyjnych oraz szerokopasmowe głośniki sufitowe typu Bose FreeSpace DS40F zamontowane w ciągach komunikacyjnych i toaletach. Na zewnętrznych tarasach zastosowaliśmy głośniki zewnętrzne typu Bose DS40SE. Głośniki sterowane są przez wzmacniacz mocy serii Bose PowerMatch typu PM8500 oraz procesor audio typu Bose ControlSpace typu AMS8. W każdej strefie umieszczone są sterowniki systemu audio umożliwiające regulację poziomu głośności oraz wybór rodzaju odtwarzanej muzyki. W wybranych strefach umieszczone zostały moduły wejść lokalnych umożliwiające podłączenie, zewnętrznego, lokalnego źródła sygnału audio.