REALIZACJE

O NAS

PRODUKTY

SKLEP

KONTAKT

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

DOMOWY SYSTEM MUZYCZNY

 

„CZEMU OGRANICZAĆ PRZYJEMNOŚĆ ZE SŁUCHANIA

TYLKO DO JEDNEGO POKOJU?“

 

KINOWA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Oferowane przez nas systemy dźwiękowe zapewniają najwyższej jakości dźwięk  towarzyszący naszym klientom w ich życiu codziennym. Systemy kina domowego stały się teraz domowym centrum rozrywki. Współpracują z najnowszymi technologiami przekazywania dźwięku, wykorzystują opracowaną przez firmę Bose technologię SoundTouch strumieniowego przesyłania dźwięku dzięki połączeniu z Internetem. Systemy Bose łączą dźwięk i obraz w niespotykany dotąd sposób, zapewniając realistyczne brzmienie przy użyciu niewielkich głośników w systemach  Bose Lifestyle czy z niewidocznych głośników systemu Bose VideoWave wbudowanych  w ekran o wysokiej rozdzielczości.

 

Zastosowane innowacyjne technologie dźwiękowe umożliwiają rozbudowywanie systemu o dodatkowe strefy. Nie ograniczamy przyjemności słuchania tylko do jednego pokoju. Jesteś w ogrodzie lub na tarasie z rodziną i przyjaciółmi, otacza was niezwykle realistyczna muzyka ulubionego wykonawcy. Idziesz do kuchni, wypełnionej tą samą muzyką, która brzmi na zewnątrz. Cała muzyka, wewnątrz i na zewnątrz, pochodzi z tego samego systemu. To ogromna zaleta systemu domowej rozrywki firmy Bose. Wypełnia muzyką cały dom.

Skonfigurowanie systemu kina domowego tak, aby brzmiał jak najlepiej, wymagało kiedyś wizyty inżyniera dźwięku. System kalibracji dźwięku Bose ADAPTiQ to zmienił. Analizuje on wielkość i kształt, a nawet elementy wyposażenia pokoju i automatycznie dostosowuje do nich dźwięk systemu. Wiele systemów kina domowego jest wyposażonych w skomplikowane technologie. Zastosowana w Bose technologia Unify bardzo uprościła obsługę systemu. Obejmuje ona nawigację ekranową upraszczając wykonywanie wszystkich czynności, od podłączania nowych urządzeń do przełączania źródeł i sterowania nimi...

all right reserved © 2014       Projekt i wykonanie Agencja interaktywna