all right reserved © 2014       Projekt i wykonanie Agencja interaktywna

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Mocny dźwięk. Smukły głośnik soundbar

 

CZEMU OGRANICZAĆ PRZYJEMNOŚĆ ZE SŁUCHANIA

TYLKO DO JEDNEGO POKOJU?

 

KINOWA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Oferowane przez nas systemy zapewniają najwyższej jakości dźwięk towarzyszący naszym klientom w ich życiu codziennym. Systemy kina domowego stały się teraz domowym centrum rozrywki. Współpracują z najnowszymi technologiami przekazywania dźwięku, wykorzystują opracowaną przez Bose Technologie SoundTouch strumieniowego przesyłania dżwięku i korzystania w prosty sposób z internetowych zasobów muzyki. Systemy Bose łączą dźwięk i obraz w niespotykany dotąd sposób, zapewniając realistyczne brzmienie przy użyciu niewielkich głośników.

System domowej rozrywki Lifestyle 650 to najbardziej bezkompromisowy system kina domowego , który został przez firmę Bose wyprodukowany. Malutkie głośniki OmniJewel i mały, ale potężny moduł basowy zapewniaja niewiarygodny dźwięk, który komfortowo wypełnia pomieszczenie.

 

Zastosowane innowacyjne technologie dźwiękowe umożliwiają rozbudowywanie systemu o dodatkowe strefy. Nie ograniczamy przyjemności słuchania tylko do jednego pokoju. Jesteś w ogrodzie lub na tarasie z rodziną i przyjaciółmi, otacza was niezwykle realistyczna muzyka ulubionego wykonawcy. Idziesz do kuchni, wypełnionej tą samą muzyką, która brzmi na zewnątrz. Cała muzyka, wewnątrz i na zewnątrz, pochodzi z tego samego systemu. To ogromna zaleta systemu domowej rozrywki firmy Bose. Wypełnia muzyką cały dom.

Skonfigurowanie systemu kina domowego tak, aby brzmiał jak najlepiej, wymagało kiedyś wizyty inżyniera dźwięku. System kalibracji dźwięku Bose ADAPTiQ to zmienił. Analizuje on wielkość i kształt, a nawet elementy wyposażenia pokoju i automatycznie dostosowuje do nich dźwięk systemu. Wiele systemów kina domowego jest wyposażonych w skomplikowane technologie. Zastosowana w Bose technologia Unify bardzo uprościła obsługę systemu. Obejmuje ona nawigację ekranową upraszczając wykonywanie wszystkich czynności, od podłączania nowych urządzeń do przełączania źródeł i sterowania nimi...