all right reserved © 2014       Projekt i wykonanie Agencja interaktywna

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

SPA W HOTELU GRAND TIFFI

 

SPA W HOTELU GRAND TIFFI

Wydzielona strefa w Grand Hotel Tiffi w Iławie, w skład której wchodzą gabinety masażu, sale fitness, basen z jacuzzi i tarasem oraz salon kosmetyczny i fryzjerski. Wystrój w orientalnej estetyce, azjatycki personel specjalizujący się w technice tajskiego masażu. Wszystko na najwyższym, światowym poziomie.

Dla tego obszaru zaprojektowaliśmy osobny, niezależny systemem nagłaśniający, umożliwiający jednak odtwarzanie muzyki hotelowej, granej w pozostałych częściach hotelu. Podzieliliśmy SPA na strefy, wydzielając osobno gabinety kosmetyczne i zabiegowe, sale fitness, basen, szatnie, taras oraz strefę recepcji z lobby. Wszystkie części z własną regulacją umożliwiającą regulację poziomu głośności i wybór rodzaju muzyki.

Zastosowaliśmy głośniki serii FreeSpace. FreeSpace 3 z głośnikami basowymi w suficie basowymi w strefie sal fitnesu, szerokopasmowe głośniki sufitowe typu Bose DS16F w gabinetach SPA, Bose DS40F w korytarzach i lobby. Głośniki zewnętrzne typu Bose DS100SE i Bose DS40SE na basenie i tarasie zewnętrznym.

Wszystkie urządzenia sterujące umieszczone zostały w wydzielonym pomieszczeniu na zapleczu recepcji strefy Spa.  Zastosowaliśmy system zarządzania Bose ControlSpace ESP 88 współpracujący z wzmacniaczami mocy typu Bose PowerMatch PM8500. Poszczególne strefy wyposażone są w sterowniki Bose ControlSpace CC16, gabinety masażu i odnowy biologicznej w regulatory AT063P.