all right reserved © 2014       Projekt i wykonanie Agencja interaktywna

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

PURE JATOMI FITNESS

 

PURE JATOMI FITNESS

Największa, nadal rozwijająca się sieć klubów fitness w Polsce. Ponad 30 atrakcyjnych lokalizacji, wyposażonych w najnowszej generacji sprzęt siłowy i cardio. Oferująca najwyższej jakości usługi w zakresie fitness. Kluby skupiają kilkadziesiąt tysięcy klubowiczów, którzy mogą liczyć na fachowe i profesjonalne wsparcie najbardziej doświadczonych i zawsze pomocnych trenerów.

 

Naszym zadaniem było zaprojektowanie i zainstalowanie dyskretnego systemu nagłaśniającego zapewniającego odpowiedni poziom tła muzycznego oraz równomierność pokrycia dźwiękiem całej powierzchni klubu, przy jednoczesnym dostosowaniu do wystroju architektonicznego klubów Pure Jatomi. W wydzielonych strefach ćwiczeń, w studiach, zaprojektowany niezależny system umożliwia osiąganie wyższych poziomów dźwięku.

Powierzchnia klubów podzielona została na strefy nagłośnienia. W strefach CARDIO, ogólnie dostępnych, wyposażonych w bieżnie i zestawy do ćwiczeń wolnych zastosowane zostały głośniki sufitowe typu Bose FreeSpace DS40F w mocowaniach typu Pendant. Odtwarzają one specjalnie przygotowany materiał muzyczny, zapewniając odpowiedni poziom i dynamikę sygnału muzycznego w tle. W szatniach i przebieralniach zastosowane zostały głośniki sufitowe serii FreeSpace typu Bose DS16F.

W strefach wydzielonych, przeznaczonych do ćwiczeń, w studiach, zamontowaliśmy niezależne systemy wyposażone w głośniki typu DS100SE, wzmacniacz mocy typu DXA2120 oraz odtwarzacz płyt CD z zestawem mikrofonu bezprzewodowego.