all right reserved © 2014       Projekt i wykonanie Agencja interaktywna

O NAS

CAD SYSTEM powstał w 2002 roku. Zajmujemy się projektowaniem , sprzedażą, montażem i uruchomieniem systemów nagłaśniajacych i audiowizualnych. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą systemów naglaśniających amerykańskiej firmy Bose. Zajmujemy się także dystrybucją w Polsce profesjonalnych systemów mikrofonowych angielskiej firmy CLOCKAUDIO. Realizujemy projekty i inwestycje na terenie całej Polski. Wspieramy inwestorów na każdym etapie realizacji. Od opracowania oferty do projektu koncepcyjnego. Wykonania dokumentacji , montażu okablowania, instalacji urządzeń, konfiguracji i uruchomienia, do wykonania dokumentacji powykonawczej. Zapewniamy ciągły nadzór nad wykonanymi instalacjami, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Oferujemy wsparcie projektowe dla pracowni architektonicznych i biur projektowych. Dysponujemy wykwalifikowaną ekipą ludzi gotową wykonać instalację i montaż systemu w każdym miejscu w Polsce i po za jej granicami  Zapraszamy do współpracy.

 

NASZE USŁUGI NIE KOŃCZĄ SIĘ NA SPRZEDAŻY

 

PROFESJONALNE SYSTEMY MIKROFONOWE CLOCKAUDIO

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych systemów mikrofonowych angielskiej firmy Clockaudio. Oferujemy szeroką gamę mikrofonów instalacyjnych dedykowanych do sal konferencyjncych, audytoriów, aul wykładowych, obiektów sakralnych.

Mikrofony powierzchniowe lub wiszące, mikrofony na gęsiej szyi, mikrofony montowane w blaty stołów konferencyjnych, systemy mikrofonów bezprzewodowych, interkomy , mikrofony doręczne dynamiczne i pojemnościowe. Akcesoria montażowe, uchwyty, podstawy, stojaki i statywy. Do zastosowania wszędzie tam gdzie ważna jest wysoka jakość przesyłanego sygnału. Pomagamy w procesie projektowania. Zapewniamy porady, szkolenia i serwis. Dysponujemy urządzeniami do testów i prób. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą i sprzedażą systemów mikrofononowych Clockaudio.

 

SŁUCHAWKI. GŁOŚNIKI BEZPRZEWODOWE

 

LIFESTYLE.

Dźwięk przestrzenny.Systemy domowej rozrywki

 

 

Zapraszamy do współpracy pracownie architektoniczne i biura projektowe. Projektantów branż elektroniki przemysłowej i systemów audiowozualnych. Instalatorow i firmy zajmujące się montażem , uruchomieniem i konfiguracją  urządzeń multimedialnych. Oferujemy pomoc oraz pełne wsparcie przy projektowaniu, montażu i uruchomieniu. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

SKLEP I BIURO HANDLOWO PROJEKTOWE

Zapraszamy do naszego sklepu i biura handlowego. Mieścimy się w samym centrum Warszawy, przy ul. Emilii Plater 47. W naszym lokalu można w sprzyjających warunkach, zapoznać się produktami firmy Bose. Można posłuchać ich brzmienia, omówić  parametry techniczne i zakres ich zastosowania. Posiadamy pęłną ofertą produktów HiFi, od słuchawek, głośników bezprzewodowych, głośników instalacyjnych, sufitowych i naściennych do systemów wielostrefowych wykorzystujących techonologię Bose SoundTouch. W naszym salonie można testować najnowsze produkty serii Bose Lifestyle – systemy domowej rozrywki z dźwiękiem przestrzennym z najnowszymi głośnikami typu Bose Omnijewel.