REALIZACJE

O NAS

PRODUKTY

SKLEP

KONTAKT

O NAS

CAD SYSTEM powstał w 2002 roku.  Zajmujemy się projektowaniem , sprzedażą, montażem i uruchomieniem systemów nagłaśniających i audiowizualnych. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą systemów profesjonalnych oraz domowych systemów muzycznych amerykańskiej firmy Bose.  Realizujemy projekty i inwestycje na terenie całej Polski . Wykonujemy instalację również poza granicami Polski, w krajach europejskich. Jesteśmy dystrybutorem oprogramowania CAD serii VectorWorks amerykańskiej firmy Nemetschek North America.

“NASZE USŁUGI NIE KOŃCZĄ SIĘ NA SPRZEDAŻY

 

Realizując nasze projekty , jesteśmy z inwestorem na każdym etapie realizacji. Od oferty do koncepcyjnego projektu. Od wykonania dokumentacji projektowej  do montażu okablowania, montażu urządzeń, konfiguracji urządzeń wzmacniających i sterujących, uruchomienia i wykonania dokumentacji powykonawczej. Zapewniamy ciągły nadzór nad wykonanymi instalacjami, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalowanych przez nas systemów.

“NARZĘDZIA PROJEKTOWE BOSE”

 

Zapraszamy do współpracy biura projektowe i pracownie architektoniczne, projektantów branż elektroniki przemysłowej i systemów audiowizualnych . Oferujemy pomoc oraz pełne wsparcie przy projektowaniu od momentu opracowywania koncepcji do montażu i uruchomienia.

W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia projektowe Bose , których jesteśmy autoryzowanym użytkownikiem. Profesjonalne oprogramowanie MODELER SOUND SYSTEM SOFTWARE jest potężnym narzędziem do projektowania i symulacji systemów dźwiękowych. Pozwala na zaprojektowanie systemu nagłaśniającego o optymalnym brzmieniu. Dzięki niemu można stworzyć model dowolnego miejsca, umieścić tam głośniki, a w miarę wprowadzania zmian , na bieżąco uzyskiwać istotne dane. Innowacyjny system odtwarzania AUDITIONER pozwala usłyszeć, jak proponowany  system będzie brzmiał w budynku, jeszcze przed montażem urządzeń nawet jeśli pomieszczenie jest dopiero budowane.

all right reserved © 2014       Projekt i wykonanie Agencja interaktywna