all right reserved © 2014       Projekt i wykonanie Agencja interaktywna

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

WYSTAWY TEMATYCZNE. SALA KONFERENCYJNA

Strefa „Magicznego Ogrodu”. System nagłośnienia

strefowego Bose.

 

 

EXPO

Światowa wystawa EXPO 2015 w Mediolanie odbywała się od maja do końca października. Wzięło w niej udział 140 krajów w tym Polska. Wystawę zorganizowano pod hasłem przewodnim „Żywienie planety, energia dla ludzi” i pod patronatem rządu włoskiego, regionu Lombardia, miasta Medilan i Mediolańską Izbę Handlową. Kilkadziesiąt pawilonów , w tym 54 poszczególnych państw świata ustawiono na powierzchni ponad miliona metrów kwadratowych. Budowę polskiego pawilonu oraz organizację w nim wystaw tematycznych realizowała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wspólnie z innymi instytucjami rządowymi.

 

Dla firmy Platige, odpowiadajacej za projekt i wykonanie systemu audiowizualnych, wykonaliśmy nagłośnienie  obejmujące strefy udostępnione dla gości  zwiedzających i wizytujących nasz pawilon. Sala konferencyjna z dźwiękiem przestrzennym wykorzystywana była do prezentacji, spotkań i prelekcji. Sala regiony wykorzystywana podczas prezentacji produktów regionalnych w czasie trwania targów, sala z prezentacją multimedialną „ Magiczne usta”  stanowiła punkt centralny

prezentacji multimedilanych prezentujących polskie wyroby i polskie regiony, strefa magicznego ogrodu to ogród na dachu z muzyką Fryderyka Chopina graną z ukrytych w posadzonej roślinności zewnętrznych głośników typu Bose FS360P.

 

System nagłaśniający w sali konferencyjnej zaprojektowany został z wykorzystaniem głośników szerokopasmowych typu Bose Panaray 502A, głośnika basowego Bose Panaray 502B oraz głośników szerokopasmowych typu Bose FreeSpace DS100SE.

Ośmiokanałowy wzmacniacz serii  Bose PowerMatch razem z procesorem audio ControlSpace odpowiadał za zarządzanie systemem dżwiękowym w sali konferencyjnej. Obszar wystawy podzielony został na niezależne strefy nagłośnione głośnikami serii FreeSpace, sterowane przez matrycę Bose ControlSpace i wzmacniacz mocy serii PowerMatch. Kontroler systemu ControlSpace CC64 zapewniał niezależne sterowanie poszczególnych stref audio. Udało nam się uzyskać wysokiej jakości dźwię z dyskretnych parktycznie niewidocznych systemow głośnikowych.