all right reserved © 2014       Projekt i wykonanie Agencja interaktywna

Firma Clockaudio założona została w 1994 roku przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji innowacyjnych systemów proaudio. Reputacja firmy stworzona została dzięki wysokiej jakości produktów – solidnemu wykonaniu, niezawodności, innowacyjności i elestycznemu podejściu do klienta. Firma posiada własny, centralny ośrodek badawczo-rozwojowy pracujący nad nowymi technologiami i produktami, analizujący potrzeby rynku. Poprzez konsultacje z partnerami daje im możliwość uczestniczenia w opracowywaniu finalnych rozwiazań. Clockaudio oferuje szeroką gamę mikrofonów instalacyjnych dedykowanych dla różnych zastosowań. Do sal konferencyjncych, audytoriów, sal wykładowych, obiektów sakralnych, szkół i instytucji rządowych. Mikrofony powierzchniowe lub wiszące, mikrofony na gęsiej szyi, pojemnościowe lub dynamiczne, mikrofony montowane w blaty stołów konferencyjnych, systemy mikrofonów bezprzewodowych, interkomy , mikrofony doręczne i nagłowne. Akcesoria montażowe, uchwyty, podstawy, stojaki i statywy. Do zastosowania wszędzie tam gdzie ważna jest wysoka jakość przesyłanego sygnału.

 

Innowacyjne technologie.

Mikrofony do sal konferencyjnych, szkół,  kościołów…

 

MIKROFONY GĘSIA SZYJA

Duży wybór produktów do różnych zastosowań i o różnych charakterystykach. Mikrofony kardioidalne, wykonane z najwyższej jakości materiałów, w satynowych kolorach białym lub czarnym. O różnych długościach szyi dostępne również w wersji „halo” ze święcącymi na czerwono pierścieniami led. Mikrofony są wyposażone w system RF. Technologia ta pozwala eliminować zakłócenia GSM pochodzące od telefonów komórkowych i systemów łączności bezprzewodowej. Zakłócenia emitowane przez tego typu urządzenia mogą całkowicie zniweczyć starania o jak najwyższej jakości dźwięk w projektowanym systemie. Seria RF- Immunity firmy Clockaudio całkowicie wyklucza tego typu zakłócenia.

 

Mikrofony powierzchniowe.

Funkcjonalność. Łatwość instalacji. Estetyka

 

Zarządzanie systemami mikrofonowymi.

 

CLOCKAUDIO. CEILING RETRACTA,

Systemy mikrofonów podwieszanych.

 

MIKROFONY PODWIESZANE

Montaż mikrofonów w sufiice lub pod sufitem ma wiele zalet w porównaniu do zastosowań tradycyjnych. Mikrofony nie zajmują miejsca na stole, kable są schowane w suficie, jest mniejszy hałas otoczenia, brak zakłóceń spowodowanych wibracjami stołu, wpływem komputerów, przesuwaniem rzeczy zostawionych na stole. Opracowane przez Clockaudio systemy Retracta umożliwiają sterowanie wysokością zawieszenia mikrofonu. Indywidualnie dopasowana wyskość umożliwia uzyskanie lepszego wzmocnienia. Po zakończeniu konferencji mikrofony wycofują się z powrotem do sufitu. Oferujemy różne typy mikrofonów podwieszanych do zastosowań w kościołach, salach konferencyjnych, salach sądowych, teatrach. Umożliwiają zaprojektowanie skutecznej i dyskretnej instalacji mikrofonowej

 

Systemy mikrofonów powierzchniowych typu „halo“ mogą zawierać dwukolorowy pierścień .Mogą być używane ze wszystkimi produktami stołu Clockaudio.

Technologia litetouch pozwala użytkownikom łatwo zidentyfikować status mikrofonów. Ma pełną swobodę przypisywania funkcji i koloru LED. Przełącznik jest wrażliwy na dotyk, więc nie ma dodatkowych ruchomych części. Wszystkie uznane marki produkujące urządzenia integrujące systemy audio posiadają możliwości dodatkowego zasilania przeznaczonego dla układów sygnalizacyjnych led.

 

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA DLA SAL KONFERENCYJNYCH.

Zaawansowansowa technologia DSP w cyfrowych mikserach automatycznych Clockaudio jest zaprojektowana tak aby zapewnić maksymalną wydajność i elastyczność przy jednoczesnym zachowaniu prostoty konfiguracji i użytkowania.

W pełni regulowane kanały wejściowe mogą być programowane z określonym priorytetem. Oferujemy wsparcie przy projektowaniu systemów mikrofonowych. Wykorzystując nowoczesne narzędzia i komponenty pomożemy stworzyć łatwy w obsłudze, stabilny system mikrofonowy wyposażony w dowolną ilość, dowolnego typu specjalistycznych mikrofonów instalacyjnych.

 

MIKROFONY POWIERZCHNIOWE

Wyjątkowe rozwiązania i technologie pozwalające na zastosowanie specjalnych mikrofonów powierzchniowych. Seria CS to grupa mikrofonów pojemnościowych z wbudowanym mechanizmem umożliwiającym schowanie mikrofonu. Bez konieczności zdejmowania go ze stołu. Wystarczy nacisnąć górną cześć mikrofonu w dół, dopóki się nie zablokuje w pozycji schowanej. Następnie naciskając ponownie mikrofon będzie podnosić się do pierwotnej pozycji. Seria CS Boundary została opracowana przy współpracy z konsultantami zajmującymi się zagadnieniami integracji systemów AV w salach konferencyjnych. Celem było zminimalizowanie liczby mikrofonów na stole konferencyjnym, łatwość instalacji i estetyka