all right reserved © 2014       Projekt i wykonanie Agencja interaktywna

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

SIEĆ KLUBÓW FITNESS CITYFIT

 

 

CITYFIT to ogólnopolska sieć klubów fitness wyposażonych w profesjonalny i najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń takich firm jak Matrix czy Technogym. Ilość tych urządzeń rozmieszczona w wielu strefach treningowych sprawia że w tym samym czasie w klubie może ćwiczyć nawet kilkaset osób. Kluby otwarte przez 24 h udostępniją swoim klubowiczom unikalne technologie zwiazane z treningiem wytrzymałościowym i kontrolą organizmu podczas wysiłku. Wydzielone strefy przygotowane są do zajeć grupowych  z różnych rodzajów treningów od intensywnych treningów interwałowych , treningów skoncentrowanych na kształtowaniu sylwetki, do zajeć choreograficznych czy zajeć tanecznych odbywających się przy energicznej muzyce…..

 

 

BOSE FREESPACE 3 PENDANT

 

 

Zaprojektowany wielostrefowy system nagłośnienia firmy Bose zapewnia najwyższej jakości dźwięk na całej powierzchni klubu. W strefach ogólnie dostępnych zastosowane systemy głośnikowe typu Bose FreeSpace 3, składające się z głośnika basowego i glośników szerokopasmowych, odtwarzają dźwięk  z głębokim basem i naturalnym brzmieniem sopranów , z naturalnością na najwyższym poziomie. Za dźwięk w strefach socjalnych takich jak toalety i przebieralnie odpowiadają głośniki sufitowe typu Bose FreeSpace DS16F. System zarządzany jest przez wielokanałowy wzmacniacz mocy typu Bose PowerMatch i procesor audio typu Bose ControlSpace 880. Wydzielone strefy sterowane są przez sterowniki Bose ControlSpace CC16 umożliwiające regulację poziomu głośności i wybór źródła sygnału audio. Cały system sterowany jest również z firmowej aplikacji Bose ControlSpace Remote dedykowanej dla urządzeń mobilnych.

 

W studiach do zajeć grupowych, w strefach niezależnych, zaprojektowane zostały systemy nagłaśniające składające się z głośników szerokopasmowych typu Bose Panaray 802 IV , wzmacniacza mocy Bose PowerMatch 4250, niezależnego miksera, odtwarzacza audio oraz zestawu nagłownego mikrofonu bezprzewodowego. Jako system bezprzewodowy zastosowany został wysokiej klasy zestaw angielskiej firmy Clockaudio serii CW7000 z mikrofonem nagłownym typu H1200. Całość zapewnia odpowiednią moc i jakość dla prowadzonych w tych strefach zajeć wymagających dynamicznej muzyki. Uzupełnieniem systemu audio w tych strefach są systemy projekcji obrazu oraz elementy oświetlenia efektowego .